Direktor avaldab kiitust eduka osalemise eest Võru maakonna Laulukarusellil 2024, kus igas vanusegrupis anti välja eripreemiaid ning parimad lauljad saavad võimaluse laulda 27. juulil 2024 Võru lastefestivali koguperekontserdil koos Alika Milova ja Ant Nurhan´iga ning Lasva järvemuusika-festivalil 19. augustil 2024.
Linda Mustmaa sai I vanusegrupis eripreemia,
Lisanna Liivamägi sai III vanusegrupist Võru lastefestivalile esinema,
Marken Mürk sai IV vanusegrupist Võru lastefestivalile esinema,
Braian Tsirk sai V vanusegrupist Võru lastefestivalile esinema,
Krete Rutov sai V vanusegrupist Lasva järvemuusika-festivalile esinema,
Laura Tolk sai eripreemia V vanusegrupis,
Andreas Vanatalo sai VI vanusegrupist Võru lastefestivalile esinema,
Berta Elyse Palk sai VI vanusegrupist esinema Lasva järvemuusika-festivalile ja Ivi Rausilt kingiks albumi tema loomingust esitatud laulu eest “Just sina, sobiks Pariisi“.
Õpetaja Kaari Kattai pälvis eripreemia võluvate saadete eest klaveril.

Direktor tänab 6. klassi õpilast Laura Potterit, kes aitas konkursil kaasa kontsertmeistrina ning
avaldab tänu õpetaja Maire Nirgile ja Kaari Kattaile õppurite suurepärase ettevalmistamise eest.

****************************

Direktor avaldab kiitust eduka osalemise eest  IV rahvusvahelisel akordionistiõpilaste veebikonkursil „Concord of Sounds 2024“, kus

Kristjan Saarts ja Sandra Kärbla said II koha 3. klassi arvestuses,
Karl Uibusaar sai II koha 5. klassi arvestuses,
Janely Sõmer sai II koha 7. klassi arvestuses.

Direktor avaldab tänu õpetaja Heli Raitarile õppurite suurepärase ettevalmistamise eest.

*********************************

Direktor avaldab kiitust Janely Sõmerile ja Karl Uibusaarele
eduka osalemise eest Eesti Noorte Akordioniorkestri koosseisus Leedus, Kaunases XV rahvusvahelisel akordionistide konkursil “Ascoltate”, kus võideti grand prix orkestrite kategoorias.

********************************

Direktor avaldab kiitust eduka osalemise eest rahvusvahelisel konkursil “Eesti Puhkpilliorkestrite Turniir 2024”, kus muusikakooli puhkpilliorkester saavutas B grupis HÕBEDIPLOMI.
Direktor avaldab tänu õpetaja Jose Antonio Page Ramirezele õppurite suurepärase ettevalmistamise eest.

Direktor avaldab kiitust eduka osalemise eest XVI üleriigilisel võistumängimisel Viljandi Pärimusmuusika Aidas, kus
Helir Hoop sai lõõtsade arvestuses III laureaadi ja
Marken Mürk sai kannelde arvestuses eripreemia sujuva ja tervikliku esituse eest.
Direktor avaldab tänu õpetaja Toomas Ojasaarele, Elise Võsule ja Külli Orgile õppurite suurepärase ettevalmistamise eest.

**********************************

Direktor avaldab kiitust eduka osalemise eest VIII rahvusvahelisel pop/jazz konkurss-festivalil “Lauluragin 2024”, kus muusikakooli lastekoor “Ritsik” sai kooride arvestuses II koha.
Koor sai eripreemiaks võimaluse ilma osalustasuta konkureerida Viimsi JazzPopFestil 23. novembril 2024.
Koori dirigent Maire Nirk pälvis tunnustuse “Parim dirigent”.

Direktor avaldab tänu koorijuhtidele Maire Nirgile ja Kaari Kattaile ning kontsertmeister Piret Rips-Laulule õppurite suurepärase ettevalmistamise eest.

*****************************

Direktor avaldab kiitust eduka osalemise eest konkursil “Trompetitalendid Tallinn”, kus
Jaan Laul sai kuni 9-aastaste vanusegrupis I koha, ning tänab osalenud õppureid Kustav Simsonit ja Kaarel Kasukit.
Direktor avaldab tänu õpetaja Jose Antonio Page Ramirezele õppurite suurepärase ettevalmistamise eest.