Uudised

Direktor avaldab kiitust eduka osalemise eest XXIV Ago Russaku nimelisel Noorte Pianistide Konkursil 3.  detsembril 2021  Tartu I Muusikakoolis, kus Lee Saarts saavutas 3. klassi arvestuses II koha ja Liis Kärbla saavutas  4. klassi arvestuses II koha ning pälvis žürii kiituskirja parima J. S. Bachi teose esitamise eest. Direktor tänab Kaisa Kambergi konkursil osalemise eest ning avaldab tänu  õpetaja Liina Palule, Žanna Rannale ja Annely Kaaslale õppurite suurepärase ettevalmistamise eest.

Direktor avaldab kiitust Sireliis Viibergile eduka osalemise eest kromaatilise kandlega talendiarenduse konkurss-festivalil “Annetekoda 2021” ning esinemise eest 19. septembril Alexela Kontserdimajas “Annetekoda 2021” finaalkontserdil koos Uku Suvistega, esitades tema lugu “What love is?”.
Direktor avaldab tänu õpetaja Elise Võsule õppuri suurepärase ettevalmistamise eest.

Direktor avaldab kiitust eduka osalemise eest D. O. Wirkhausile pühendatud noorte puhkpilli- ja löökpillimängijate konkursil 15.-17. oktoobril 2021  Tartu Valla Muusikakoolis, kus Heleene Anton saavutas oma vanuserühmas flöödi kategoorias III koha.  Direktor avaldab tänu õpetaja Teele Masingule õppuri suurepärase ettevalmistamise eest.

Direktor avaldab kiitust eduka osalemise eest IV Liivimaa muusikakoolide keelpillimängijate konkursil 14.-15. oktoobril 2021  Heino Elleri Muusikakoolis Tartus, kus Lee Saarts saavutas 1. vanuserühmas I kohaHelin Kuus saavutas 1. vanuserühmas II koha ja Lenne Kukk sai 3. vanuserühmas diplomi.

Direktor tänab osalenud õppureid: Maria-Elise Kuklase, Ernst Jaak Liivat Uba ja Erik Hendrik Liivat Uba ning avaldab tänu õpetaja Marge Venkovile, Mirja Randverele ja Lucia Sanchis Alfonsole õppurite suurepärase ettevalmistamise eest.

Direktor avaldab kiitust eduka osalemise eest D. O. Wirkhausile pühendatud noorte puhkpilli- ja löökpillimängijate konkursil 15.-17. oktoobril 2021  Tartu Valla Muusikakoolis, kus Joonatan Kirschbaum saavutas oma vanuserühmas metsasarve kategoorias I koha.  Direktor avaldab tänu õpetaja Jose Antonio Page Ramirezele (Ramirez) õppuri suurepärase ettevalmistamise eest.

Direktor avaldab kiitust eduka osalemise eest 9. Pärnu Akordionimuusika festivali raames toimunud  rahvusvahelisel akordioniõpilaste konkursil 29.10.2021 Pärnus, kus Agneta-Lisell Saag ja Janely Sõmer saavutasid A2 kategoorias II koha. Direktor avaldab tänu õpetaja Heli Raitarile õppurite suurepärase ettevalmistamise eest.