Taotluse saab täita siin

XIV Võru Akordionimuusikapäevad 7. - 9. juuni 2019

Võru Muusikakool  koostöös Eesti Akordioniliiduga korraldab taas Võru Akordionimuusikapäevi. Muusikafestival Võru Akordionimuusikapäevad toimuvad 7. – 9. juuni 2019. Meeleoluka nädalalõpu sisse mahub kontserte, võistumängimine ja õpitubasid.
Festivali orkestreid juhendavad Lars Holm (Rootsi) ja Jef de Haes (Belgia), tango-õpituba juhendab Kaspar Uljas ja digiakordioniga saab tutvuda Edvin Vendt’i juhendamisel.

Rohkem infot leiad siit .

Info: Heli Raitar  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5291098

Direktor avaldab kiitust eduka osalemise eest konkursi "Parim noor instrumentalist 2019" piirkondlikus voorus: Kert Malõgin sai II koha oma vanusegrupis saksofoni erialal; Sander Punt sai III koha oma vanusegrupis saksofoni erialal; Annaliis Adamson sai III koha oma vanusegrupis klarneti erialal; Mirelle Lepp sai diplomi oma vanusegrupis klarneti erialal; Heleene Anton sai oma vanusegrupis diplomi flöödi erialal edasipääsuga vabariiklikku vooru; Elo Sarik sai oma vanusegrupis diplomi flöödi erialal. Direktor tänab õpetaja Jaan Randveret, Heili Mägit ja Teele Masingut ning kontsertmeister Grete Jädalit õppurite suurepärase ettevalmistamise eest.

"1. Kehtestada  Võru Muusikakoolis lapsevanema poolt õppekulude osaliseks katmiseks ühes kuus võetav õppetasu õpperühmades järgnevalt:

Õpperühm

pilliga eelkool

1.3.2.

rühmaeelkool

2.     Kehtestada  Võru Muusikakooli täiskasvanu õppetasud järgnevalt:

2.1.

täiskasvanu õpe

tund

kuu

"

3. Korraldust rakendatakse 1. septembrist 2018.