Eesti Muusikakoolide Liidu tänupreemia 2020 pälvis Marge Venkov – viiul (Võru Muusikakool). Suurem osa tema muusikalisest tegevusest on seotud Võru Muusikakooli ja Võru linnaga. Samuti on ta tihedalt seotud pedagoogilise tööga. Nende aastate jooksul on tema käe all lõpetanud muusikakooli kaksteist noort viiuldajat, kellest mitmed on jätkanud õpinguid lisatasemel ja mänginud kaasa sümfooniaorkestris, ning üks jätkab viiuliõpinguid H. Elleri nim Tartu Muusikakoolis. Igal õppeaastal on õpilased solistidena ja ansambli või orkestri koosseisus esinenud kontsertidel nii muusikakoolis kui teistele Võru koolidele ja lasteaedadele, osaletud on vabariiklikel konkurssidel ja Liivimaa muusikakoolide keelpillimängijate konkursil.